Dzisiaj mieliśmy okazję uczestniczyć w Wędrującym Podwórku.

Nasz miś Teddy Eddie jak zwykle był wielką atrakcją dla dzieci. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić tyle radości 🙂

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka !




Zobacz nas na Facebooku